| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 2 mm |
| Termination | SMD/SMT |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Case Code (Imperial) | 0805 |
| Case Code (Metric) | 2012 |
| Number of Pins | 6 |
| Composition(Kit Type) | Ceramic |
| Packaging | Reel |
| Depth | 1.25 mm |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS | Compliant |
| REACH SVHC | Unknown |
| Weight | 5.499807 mg |
| Contact Plating | Silver |
| Impedance | 50 Ω |
| Frequency | |
| Interface | |
| Insertion Loss (dB) | 1.5 dB |
| Operating Supply Voltage | |
| Max Supply Voltage | |
| Min Supply Voltage | |
| Turns Ratio | 1:1 |
| Operating Supply Current | |
| Gain | |
| Max Frequency | 928 MHz |
| Return Loss | 9.5 dB |
| Schedule B | 8534000085 |
| Frequency Range | 863 MHz to 928 MHz |
| Unbalanced Impedance | 50 Ω |
| Phase Difference | 180 ° ± 10 ° |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
